Tõukekelkude laenutus Taageperas puhkepiirkonnas. Foto: Andrus Taul

Tõukekelgu laenutus Talvepealinn Otepää Pühajärve jääl või lumistel matkaradadel

Tõukekelkude laenutust pakume eraisikutele ja huvilistele, kes soovivad ühe tunni või rohkema jooksul sportida või siis aktiivselt vaba aega veeta.

Laenutused toimuvad väljakuulutatud kuupäevadel ja kellaaegadel Pühajärve jääl või liikumisradadel.

 

Pühajärve veebikaamera. Naudi kordumatuid vaateid Pühajärvele:

 

Tõukekelkude laenutus Pühajärvel on avatud soodsate jääolude tekkimisel ja kestmiseni L kell 11:00-16:00 ja P kell 12:00-15:00

Tõukekelke laenutatakse isikuttõendava dokumendi alusel - pass, juhiluba, õpilaspilet. Grupi puhul piisab ühe vastutava isiku dokumendist.

Spordiklubide, kooli kehalise kasvatuse tundide jm huvigruppide talvepäevade läbiviimiseks palume eelnevalt ette teatada. Soovime infot osalejate arvu, vanuse ja kellaaja ning plaanitava tegevuse kestuse kohta.

Meie poolt laenutuse registreerimine, varustuse jaotamine ja õpetussõnad.

 

Tõukekelgu laenutuse hinnad 3, 6 ja 10km pikkustel ettevalmistatud radadel:

Sportlik, individuaalne tõukekelk Kickspark MAX:
10€ /2-3h
20€ /päev

Istmega soome kelk, Esla:
15€ /2-3h
30€ /päev

 

Lisavarustuse laenutuse hinnad:

Libisemisvastased jäätallad jalanõudele: 3€ /kasutuskord kuni 2 tundi.

Vastavalt jääraja suurusele ja kasutajate arvule on kelgupargis saadaval kuni 50 kerget ja moodsat alumiiniumraamiga Kickspark MAX tõukekelku ning 10 klassikalist istmega soome kelku, kuhu saab istuma sättida ka pere pesamuna.

Kelgud on sobilikud nii lastele kui ka pikka kasvu inimesele.

Laenutamine on lihtne ja nagu ikka – kaotuse või purunemise korral tuleb maksta varustus kinni uue samasuguse soetusmaksumuse järgi.

Kui soovid korraldada oma sõpruskonnale või firmale talvepäeva, siis vaata pakkumist ja sisukirjeldust siit: tõukekelgumatk Pühajärve jääl või lumerajal.

 

Lisainfo ja broneerimine:

Iseseisev tõukekelgusõit jääradadel on jõukohane alates 7-ndast eluaastast. Peredele, kes soovivad osaleda väiksemate liikmetega saame jagada istmega soome kelkusid.

Lisainfo: Imre Arro 527 2701See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Laenutuspunkti avamiseks ja uisuraja rajamise aluseks on Loodusturism OÜ-le kohaliku omavalitsuse ja Keskkonnaameti poolt väljastatud luba ning RMK kui maaomaniku juures sõlmitud tasuline leping uisuraja rajamiseks, hooldamiseks ja sündmuste korraldamiseks kogu 2018/2019 talvehooaja vältel.

  • Tõukekelkude rent Pühajärvel
  • Foto: Kalmer Lehepuu
  • Tõukekelkude rent Tartus
  • Foto: Imre Arro
  • Tõukekelkude rent Taagepera puhkepiirkonnas
  • Foto: Andrus Taul

Leia parimad pakkumised oma märksõnadega:

Tule sõprade sekka!

maaturism logo-est  otepaa logo

valgamaa logo 

logod PRIA projekt

Info ja broneerimine

imre arro 20150722 1071544608

Imre Arro

(+372) 527 2701

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maie Saarkivi

Maie Aija

(+372) 5667 2603

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.