Aastaringsed jalgsimatkad Lõuna-Eesti looduses

Jalgsimatk Karula rahvuspargis, Rebäse maastikurajal

Jalgsimatkal tutvustame Rebäse maastikuraja abiga Karula piirkonnale iseloomulikku loodust, maastikku ja kultuuripärandit.

Loe edasi ...

Jalgsimatk Sangaste rukkikrahvi radadel ja jälgedes

Tulge uudistama Sangaste metsapargi vaateid ja Eesti liigirikkaimat dendroparki - saage osa loodusest, ajaloost ja kultuurist!

Loe edasi...

Jalgsimatk Voorepalu mõhnastiku metsa- ja matkaradadel

Ajaloolise Postitee ääres asuvast lõkkekohast suundume meeleolukale Põrgurajale, kus näeb Voorepalu metsikut loodust, kuid võib leida ka märke viimasest ilmasõjast - pommikillumände ja rohtunud sõjakaevikuid.

Loe edasi...


Jalgsimatkad Eestis

Jalgsimatkasid korraldame aastaringselt RMK puhkealadel ja -piirkondades üle terve Eesti.

Soovid võtta ette mõne matka, aga kõik “klassikalised” rajad ja liikumisviisid on juba ära proovitud?

Pane meid proovile, hangi vähemalt üks uus mõte, mida töökollektiivi või sõpruskonnaga proovida.

Sa ei armasta üldse klassikalist seljakoti ja telgiga matkamist?
Pole probleemi, meilt leiad kümneid närvikõdi pakkuvaid seiklusi, lühemaid temaatilisi retki ja ka sportlikke mõõduvõtmisi!

Lisainfo: Imre Arro, 527 2701See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Jalgsimatkale võite minna omaette või meie poolse loodusretkejuhiga.

Kui soovite omapead matkata, siis jagame huvitavaid külastuskohti ja marsruudikirjelduste juures ka soovituslikke kogunemiskohti ning muud head nõu.

Kui eelistate uusi teadmisi, nalja ja põnevust või seltskonnamänge jalgsimatkamise juures, siis on taaskord abiks meie loodusretkejuhid.

Jalgsimatka korralduse ja juhtimise saate tellida kõikjale turismitalude juurde. Valmistame teile sobivas piirkonnas ette põneva marsruudi ja matk võib alata.

Marsruudi saab kujundada väga erinevatest teemadest lähtuvalt. Meie meeskonnas on mitmesuguse taustaga 18 loodusretkejuhti, kelle spetsialiteetideks on metsandus, kalandus, pärandmaastikud, -kultuur ja -turism, metsaõpe, loodusõpe, matkamine, looduses toimetulek ehk hakkamasaamine, seiklusmängud, väliööbimine jne.

Samuti annab jalgsimatkasid kombineerida kõikide teiste matkavahenditega. Suvehooajal kanuudega, kajakkidega (süstadega), raftipaatidega ja tõukeratastega. Talvel tõukekelkudega, matkasuuskadega ja matkauiskudega.

Ka räätsamatkamine on ju täitsa nagu jalgsimatk, kus astutakse räätsadega pehmel sooalal või rabapinnasel (aataringselt) ja talvisel ajal ettevalmistamata lumerajal.

Leia parimad pakkumised oma märksõnadega:

Tule sõprade sekka!

uus TURVALINE web LARGE

otepaa logo       Suvituslinn Torva logo tekstiga web

valgamaa logo 

logod PRIA projekt

Info ja broneerimine

imre arro 20150722 1071544608

Imre Arro

(+372) 527 2701

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maie Saarkivi

Maie Aija

(+372) 5667 2603

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.